Oберіть своє місто

Київ
Одеса
оформити розстрочку
Напишіть нам
оформити розстрочку

Хочете базовий курс по косметології в Одесі з супер подарунками?

Хочете базовий курс по косметології в Одесі з супер
подарунками?
Подаруємо: спеціальну ціну Б'юті-бокс для
косметолога Курс по мед.знанням Знижку 20% на курс по ін'єкціям.
Увага! Пропозиція обмежена в часі.

оформити розстрочку

Базовий курс | Біоревіталізація

Тривалість курсу

1 день

Задати питання
оформити розстрочку

Про курс

Біоревіталізація – омолоджуюча ін’єкційна методика, яку практикують в косметологічних салонах і центрах естетичної медицини. Вона забезпечує розгладження зморшок і безопераційну підтяжку шкіри обличчя. За технікою проведення вона схожа на мезотерапію, але має ряд особливостей, про які можна дізнатися на заняттях у школі естетики та краси «Космотрейд».

Як проходить навчання методиці Біоревіталізації

Курс біоревіталізації включає теоретичне навчання і практичну частину (відпрацювання техніки уколів). Вартість навчальної літератури, медичних препаратів входить у ціну заняття. Для проходження навчання при собі потрібно мати змінне взуття і медичний халат, які можна купити в нашій школі. У Космотрейд викладають тільки досвідчені медики та косметологи Європейського рівня, які ведуть практику та регулярно беруть участь в конференціях з естетичної медицини. Наші викладачі – професіонали у своїй сфері та гарні педагоги.

Скільки триває курс?

Курс біоревіталізації триває 1 день – з 10:00 до 15:00. Для навчання формуються групи до 6 чоловік, можливі індивідуальні заняття. Після закінчення навчання ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка.

Бонуси та знижки від Космотрейд

Школа Косметології та естетики «Космотрейд» дарує знижки учасникам комплексних програм. Фахівці з дипломом лікаря можуть заощадити до 9000 грн і за 3 дні пройти 4 курси за акційною ціною:

Спеціалісти з середньою медичною освітою можуть навчитися мезотерапії та біоревіталізації за 2 дні й отримати знижку 1000 грн. Дізнатися вартість занять можна по телефону або через форму на сайті.

Навчання на курсах біоревіталізації в Космотрейд допоможе вам підвищити дохід. Оволодівши цією методикою омолодження обличчя, можна розширити перелік послуг, що надаються або почати приватну кар’єру. Наша школа має блискучу репутацію, тому випускники не мають проблем з працевлаштуванням в Києві, Одесі та інших містах України. Розмістити резюме можна прямо у нас на сайті. Для впевненості в своїх силах можна пройти практичні заняття по супроводу клієнтів.

Хто може пройти навчання

Пройти курс біоревіталізації в Україні можуть фахівці з вищою та середньою медичною освітою – медсестри, косметологи, дерматологи, лікарі інших спеціалізацій, які цікавляться омолодженням за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти. Тим, у кого немає відповідних дипломів, наші консультанти допоможуть вибрати інші курси для підвищення заробітку в сфері краси.

Як поступити на курси біоревіталізації

Щоб вступити в школу косметології «Космотрейд», потрібно подати заявку по телефону або через сайт. Записатися на навчання можна особисто в наших центрах в Одесі та Києві. Для продуктивного навчання ми формуємо невеликі групи та надаємо всі витратні матеріали (філлери, шприци). Вчитися у нас не тільки корисно, але й приємно – до ваших послуг комфортабельні аудиторії та обладнання європейського рівня.

Записуйтеся на заняття з біоревіталізації вже сьогодні! Це шанс розширити перелік послуг, підвищити дохід і професіоналізм. Ми допоможемо вам освоїти методику, розповімо про всі її нюанси та надамо можливість відпрацювати отримані знання на практиці. Довірте своє навчання професіоналам!

*Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Після закінчення курсу видається

Диплом Б'юті Бізнес-Школи

Переваги курсу

безцінні знання

Ви освоїте найпопулярніші і затребувані техніки ін'єкційних методик

ВИСОКИЙ ДОХІД

Освоїте одну з кращих і високооплачуваних професій

ГАРАНТІЇ

Випускники "Космотрейд" високо затребувані і працевлаштовуються в кращі салони і клініки

ПРАКТИКА

Закріпіть ваші знання і навички на практиці

Програма курсу

Модуль 1

Теоретична частина

Теорія (2 години):

1.Старіння: морфологія і фізіологія. Види старіння: біологічний і фотоіндукований.

2.Біоревіталізація дерми: базова та пролонгована, її біологічні механізми.

3.Біоревіталізація і її ефекти: естетичні та морфофункціональні.

4.Лікувальні можливості біоревіталізації:

 • Передопераційна підготовка.
 • Післяопераційна реабілітація.
 • Перед ін’єкційно-контурною пластикою.
 • Фотопошкодження (пошкодження шкіри від сильного впливу сонячних променів). Методи профілактики, відновлення шкіри після шкідливого впливу.

5.Яке місце та яку роль відіграє Біоревіталізація серед усіх методів в програмах Anti-age.

6.Біоревіталізація, можливості поєднання з іншими методиками по роботі зі шкірою обличчя: шліфування шкіри, ін’єкції для корекції мімічних зморшок, пілінги шкіри.

7.Препарати, які використовуються для Біоревіталізації. Їх огляд, характеристики, переваги та недоліки:

 • Teosyal (Теосіаль),
 • Skin Fill (Скін Філ),
 • Surgilift Plus (Суржіліфт Плюс),
 • Hyaluform Biorevitalizant (Гіалуформ Біоревіталізант).
+
-

Модуль 2

Практична частина

Практика (3 години):

 • Демонстрація правильної техніки методу біоревіталізації.
 • Робота зі шкірою обличчя – біоревіталізація обличчя і зони декольте.
 • Відпрацювання і постановка техніки ін’єкції препаратів. Постановка рук. Самостійна робота учасників навчання під контролем викладача.
+
-
оформити розстрочку

Дипломи

Як ми викладаємо

Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

Відгуки