Oберіть своє місто

Київ
Одеса

Хочете пройти навчання в розстрочку?

Замовте дзвінок і наш оператор проконсультує вас

КУРСИ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ

Місто

Одеса

Задати питання

Про курс

Навчання перманентного макіяжу в європейській школі косметології і естетичної медицини Космотрейд – найкраще рішення для тих, хто бажає отримати максимум знань і практичного досвіду. Нашим учням надається можливість вивчення базових основ від кращих викладачів, за плечима яких практика в найбільших центрах краси України. Пропонована система навчання підходить для тих, хто ще не наважився на професійний курс або прагне поліпшити навички для отримання гідного заробітку в професії.

Що входить в курс з перманентного макіяжу?

Викладачі української школи Космотрейд – успішні б’юті-фахівці, кожен з яких може похвалитися значним досвідом і успішною кар’єрою. Спільна робота над методичною складовою дозволила створити унікальну навчальну програму, що включає в себе:

  • основи перманентного макіяжу та мікроблейдингу брів;
  • базові техніки пудрового напилення, розтушовування;
  • правильне виконання татуажу повік і подальшої корекції;
  • перманентний макіяж губ із застосуванням акварельного техніки;
  • правила роботи з інструментами та витратними матеріалами;
  • основи медичної допомоги.

Фахівці, з якими співпрацює наша школа, проводять і додаткові заняття, спрямовані на вдосконалення роботи з техніками татуажу, включаючи правильне видалення і корекцію. На кожному етапі проходження курсів учням надається доступ до професійного обладнання та пігментів преміум-класу.

Всі практичні заняття проводяться в спеціально підготовлених робочих кабінетах під контролем викладачів та медиків. Ще одна особливість – школа Космотрейд самостійно залучає моделей, тому учням не доведеться витрачати особистий час на пошуки.

Переваги фірмового підходу до навчання

Унікальні курси, розроблені командою викладачів Космотрейд базуються на світових практиках. Велика увага фахівці приділяють теоретичної складової, а також психології взаємодії з клієнтами. Незважаючи на обмежений термін, наші курси в Києві та Одесі дають студентам:

  • розуміння технічних аспектів високооплачуваною професії і основи визначення цін на послуги;
  • вичерпний обсяг теорії, підготовленої силами косметологів і медиків;
  • повноцінна практика на перевіреному обладнанні під контролем експертів;
  • міжнародний сертифікат, що відкриває двері в провідні салони або бізнес.

Важливо враховувати: у вартість навчання вже включено все необхідне, включаючи витратні матеріали. Відповідно, ціна, озвучена консультантом під час запису – фіксована. Це правило діє в представництвах нашої школи як в Києві, так і в Одесі.

Крім сертифікату про успішне завершення курсів випускники отримують повноцінне портфоліо. Фото моделей можна використовувати при подальшій організації бізнесу або працевлаштуванні в косметологічні салони.

Як потрапити на курси школи Космотрейд?

Записатися на уроки і отримати всі необхідні відомості можна через форму на сайті. Досить вибрати один з підходящих курсів, залишити номер телефону і підтвердити замовлення. Менеджери відразу ж зателефонують і дадуть відповідь на будь-які питання про програми школи Космотрейд і датами початку навчання. Додатково в ході консультації вийде дізнатися вартість занять в центрі краси та естетики.
Навчання з професіоналами – краще рішення для швидкого старту в найбільш затребуваною і прибутковою професії.

Знижка на покупку устаткування*

до 15%

*Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Після закінчення курсу видається

Диплом Б'юті Бізнес-Школи Космотрейд

Програма курсу

Модуль 1

Теоретична частина

+
-

Модуль 2

Практична частина

+
-

Як ми викладаємо

Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

Відгуки