Oберіть своє місто

Київ
Одеса

Хочете пройти навчання в розстрочку?

Замовте дзвінок і наш оператор проконсультує вас

Курси підвищенная кваліфікації для майстрів перманентного макіяжу

Тривалість курсу

1 техника - 1 день

Місто

Одеса

Задати питання

Про курс

Підвищити свій рівень майстерності Ви можете, освоївши нові техніки перманентного макіяжу для брів, повік та губ, а також за рахунок оволодіння сучасними техніками для нових для Вас зон обличчя та тіла.

На Ваш вибір є19 актуальних технік. Кожну з них можна з легкістю освоїти за один день в Європейській Б’юті Бізнес-Школі Космотрейд.

На Ваш вибір є 5 актуальних технік для губ, 6 технік для повік, 5 технік для брів та 3 техніки для обличчя та тіла. Навчання та відпрацювання будь-якої з технік проводиться на двох моделях, обладнанні та витратних матеріалах, наданих школою.

Курси підвищення кваліфікації проводяться індивідуально у зручний для Вас час. Навчання в будні та вихідні дні. Тривалість навчання одній техніці – один повний день з 10:00 до 17:00.

Оволодівши навичками в техніках перманентного макіяжу, Ви можете підвищити свою кваліфікацію на курсах: Мікроблейдінг майстрам перманенту.

БОНУСИ

Після проходження курсу усі випускники отримують одноразову знижку до -15% на обладнання та витратні матеріали для роботи та on-line підтримку в закритій групі Viber та можливість оперативної консультації з методистами та досвідченими майстрами спільноти.

Курси підвищення кваліфікації для майстрів перманентного макіяжу проходять в Києві, Одесі, Дніпрі (Дніпропетровську), Чернівцях та Харкові.

Як ми можемо вам допомогти стати косметологом

Надсилайте заявку з цієї сторінки, дочекайтеся дзвінка нашого менеджера, та ми разом з вами визначимося, з якого курсу вам найефективніше почати навчання, аби отримати професію сертифікованого косметолога.

Ми відправимо вам програму та вартість навчання і, звісно, у вас буде можливість отримати хорошу знижку!

Не чекайте, доки мине час. Почніть прямо зараз!

*Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Після закінчення курсу видається

Диплом Б'юті Бізнес-Школи Космотрейд

Переваги курсу

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

Ви будете вміти більше і краще за всіх

безцінні знання

Освоїте найактуальніші техніки перманентного макіяжу

ТЕХНІКА

Відпрацюєте техніки на моделях

ДОХІД

Увеличите доход за счет введения новых, востребованных техник в практику

Програма курсу

Зона 1

БРОВИ

Нижче наведено перелік технік з коротким описом, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації.

 1. Пудрові брови (також називають піксельна техніка, тіньове розтушування, напилення). Сенс цієї техніки полягає в створенні великої кількості дрібних точок, так званих пікселів, що в загоєному результаті дає легкий розподіл пігменту без щільного забивання в шкіру. В результаті клієнт отримує максимально натуральний перманент брів, які візуально виглядають так, ніби їх підфарбували тінями або м’яким олівцем без чітких меж і з плавним переходом.
 2. Комбінована техніка (волосок з розтушовуванням). Більш складна техніка мікропігментування брів, оскільки має під собою промальовування і укладку волосся максимально схожих з волосками брови клієнта. Після цього простір між волосками злегка напилюється, що створює ще більш реалістичний вигляд брів. Брови в такій техніці виглядають натуральними і об’ємними.
 3. Реалістичні брови (волоски, волоскова техніка). Одна з найпопулярніших, творчих і складних технік в мікропігментуванні брів. Вона полягає в промальовуванні найтонших волосків по заданому контуру брови, з урахуванням кількості та особливостей зростання волосків на бровах клієнта. Намальовані волоски по товщині і кольору максимально близькі натуральним. Але секрет майстерності не тільки в промальовуванні даних волосків, а в тому — яким чином майстер «вкладає» волоски в задану форму брови. Волоски можуть бути різної товщини і довжини, а також їх може бути різна кількість, тому дуже важливо в цій техніці навчиться індивідуально працювати з кожним клієнтом.
 4. Брови Омбр (градієнт кольору). Одна з наймодніших технік виконання перманентного макіяжу брів. Особливість даної техніки — дуже м’який перехід кольору від головки до хвоста брови. Це можливо завдяки пошаровому укладання пігменту технікою напилення. У загоєному вигляді, брови мають досить світлу голівку, яка плавно переходить в основний колір. Край брови при цьому м’який і повітряний, а нижню лінію, при бажанні, можна притемнити трохи активніше. Техніка дозволяє домогтися найбільшої реалістичності передачі кольору і об’єму.
 5. Волосок 3D (волоскових техніка в 3D обсязі). Техніка полягає в промальовуванні волосків різної довжини і товщини, а так само використання декількох відтінків пігменту для створення об’єму і часткове застосування розтушовування для насичення кольором. В результаті брови виглядають ще більш натуральними та об’ємними.
+
-

Зона 2

ОЧІ

Нижче наведено перелік технік з коротким описом, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації.

 1. Стрілка з розтушовуванням. Особливістю цієї техніки є розмитий край стрілочки. В результаті, така стрілочка на повіці виглядає м’яко і ненав’язливо. Підходить як для молодих клієнток, так і для жінок більш зрілого віку. Перевагою такої стрілочки є те, що вона підходить під будь-яку форму очей і з її допомогою можна «відкрити» зовнішній куточок повіки. Техніка, створює ефект димчастих очей.
 2. Тіньова повіка. Головна особливість цієї техніки в тому, що вона візуально зменшує ефект навислої повіки, тому часто використовується в anti-age пігментації.
 3. Класична стрілка. За допомогою такої стрілочки можна візуально скоректувати форму очей — зробити їх візуально більше, надати мигдалеподібну або східну загадковість. Залежно від показань і побажань клієнта майстром вибирається потрібна форма лінії, і її напрямок. Перевага техніки в тому, що вона підходить для абсолютно будь-якої форми очей.
 4. Стрілка з підведенням нижньої повіки. Таку стрілочку потрібно виконувати дуже м’яко й акуратно, щоб в результаті не додати клієнтці вік або надмірну яскравість. Така стрілочка, як правило, виконується точково і за допомогою напилення в 1/3 зовнішнього куточка ока, сходячи нанівець до його центру. Верхня повіка заповнюється пігментом над лінією росту вій, нижня повіка — під лінією росту вій. Техніка надає оку візуальну яскравість і виразність.
 5. Стрілка 3D. У цій техніці основний акцент — це колір. За допомогою такої стрілочки можна ефектно підкреслити свій колір очей, додавши відблиск потрібного кольору ближче до центру перманентної стрілочки або зробити легкий вихід кольорового пігменту.
 6. Оксамитова растушевка — це універсальна техніка, що дозволяє імітувати котяче око, м’яку олівцеву стрілку і багато іншого. Ви навчитеся підбирати колірні рішення, пігменти для м’яких переходів і прогнозованого результату. Дізнаєтеся тонкощі і секрети побудови ескізу, а також медичні аспекти роботи на очах. Постановка руки. Догляд після процедури .
+
-

Зона 3

ГУБИ

Нижче наведено перелік технік з коротким описом, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації.

 1. Акварельні губи (безконтурна техніка). Ця техніка виконується за допомогою пошарового розтушовування пігменту. В результаті мікропігментації виходить ніжний природний колір. Головне завдання цієї техніки — створення безконтурного легкого напилювання. Використовуються різноманітні колірні рішення, найголовніше — щоб на губах вони виглядали максимально розмитими. Візуально губи виглядають так, як ніби їх підфарбували блиском, виглядають об’ємними і красивими

Акварельные губы Акварельные губы2

 1. Помадний ефект. Ця техніка являє собою щільне заповнення всієї поверхні губ, починаючи від контуру і закінчуючи слизової губ. В результаті, клієнт отримує повністю пофарбовані губи на досить тривалий термін.
 2. Нюдові губи. Як і в техніці акварель, нюдова техніка мікропігментування губ виконується методом пошарового напилення пігментом без чіткого вираженого контуру. Але для даної техніки використовуються максимально натуральні природні кольори від рожево-бежевих до персикових відтінків. У загоєному результаті губи набувають легкий природний відтінок.
 3. Candy lips (Baby lips). Техніка виконується пошаровим нанесенням пігменту методом напилення. У цій техніці головне — використання натуральних бежево-рожевих кольорів, більш щільне притемнення куточків губ, але без особливо вираженого контуру. За рахунок цього більш світлий акцент буде зосереджений по центру губ, що створить ефект припухлості і візуальний обсяг. Візуально губи мають вигляд зацілованих, м’яких і об’ємних.
 4. Губи Омбр (растушевка, градієнт). Техніка має на увазі поступове освітлення від контуру в середину складок. Ви робите плавний перехід кольору від більш щільного і яскравого до природного кольору губ вашого клієнта. Спочатку опрацьовується контур, потім щільна растушевка від контуру і потім виконується напилення плавно переходить в свій колір губ. Техніка дає візуальне збільшення губ, вони стають більш пухкими і стильними.
+
-

Зона 4

ОБЛИЧЧЯ

Нижче наведено перелік технік з коротким описом, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації.

 1. Рум’яна — за допомогою техніки розтушовування пігменту під шкіру обличчя в області рум’ян вводиться барвниковий пігмент. Тон відтінку буде залежати від цілей, які переслідуються нанесенням татуажу, якщо необхідно підкоригувати овал обличчя, «витягнути лице», відтінок буде темнішим, якщо потрібно створити ефект рум’янцю, відтінок буде трохи теплішим.
+
-

Зона 5

АРЕОЛА

1. Ареола грудей — естетичне дермопігментування
2. Область застосування. Причина проведення процедури
— розмір ареоли
— колір (виразність ареоли сосків)
— нерівні обриси
— оперативні втручання
— вітіліго в області соска
— ампутація молочних залоз
— відсутність ареолярного комплексу
3. Колористика пігментів, огляд голок і машинка для проведення процедури
4. Збір анамнезу, інформаційні угоди, протипоказання до проведення процедури
5. Протокол проведення процедури по дермопігментуванню ареоли грудей
6. «Постпроцедурний» догляд. Частота проведення корекції
7. Грубі помилки допускаються майстрами при проведенні процедури (колір, машинка, глибоке впровадження пігментів)

2. Майстер-клас по відновленню ареоли грудей на моделі

3. Відпрацювання техніки студентами на силіконових макетах і моделі

+
-

Зона 6

ТІЛО

Камуфляж рубців і стрий — це процедура перманентного макіяжу, поліпшує зовнішній вигляд рубця або шраму за допомогою спеціальних пігментів природних відтінків. Для камуфляжу використовуються не менше трьох тонів пігментів, що дозволяє максимально наблизити колір оброблюваної ділянки до кольору навколишніх тканин, і створює тривимірність візуального сприйняття шкіри.

+
-

Дипломи

Як ми викладаємо

Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

Відгуки