Oберіть своє місто

Київ
Одеса
оформити розстрочку
Напишіть нам
оформити розстрочку

Хочете базовий курс по косметології в Одесі з супер подарунками?

Хочете базовий курс по косметології в Одесі з супер
подарунками?
Подаруємо: спеціальну ціну Б'юті-бокс для
косметолога Курс по мед.знанням Знижку 20% на курс по ін'єкціям.
Увага! Пропозиція обмежена в часі.

оформити розстрочку

Курси підвищення кваліфікації для майстрів перманентного макіяжу

Тривалість курсу

1 техника - 1 день

Задати питання
оформити розстрочку

Про курс

Ви можете підвищити рівень своєї майстерності, освоївши нові техніки перманентного макіяжу для брів, повік та губ, а також за рахунок оволодіння новими сучасними техніками для зон обличчя та тіла.

На Ваш вибір є 19 актуальних технік. Кожну з них можна з легкістю освоїти за один день в Європейській Б’юті Бізнес-Школі Космотрейд.

На Ваш вибір є 5 актуальних технік для губ, 6 технік для повік, 5 технік для брів та 3 техніки для обличчя та тіла. Навчання та відпрацювання будь-якої з технік проводиться на двох моделях, з обладнанням та витратними матеріалами, наданими школою.

Курси підвищення кваліфікації проводяться індивідуально у зручний для Вас час. Навчання в будні та вихідні дні. Тривалість навчання однієї техніки – один повний день з 10:00 до 17:00.

Оволодівши навичками в техніках перманентного макіяжу, Ви можете підвищити свою кваліфікацію на курсах: Мікроблейдінг.

БОНУСИ

Після проходження курсу всі випускники отримують одноразову знижку до -15% на обладнання та витратні матеріали для роботи та online підтримку в закритій групі Viber і можливість оперативної консультації з методистами та досвідченими майстрами спільноти.

Курси підвищення кваліфікації для майстрів перманентного макіяжу проходять у Києві, Одесі, Дніпрі (Дніпропетровську), Чернівцях та Харкові.

Як ми можемо вам допомогти стати косметологом

Надсилайте заявку з цієї сторінки, дочекайтеся дзвінка нашого менеджера і ми разом з вами визначимося з якого курсу вам найефективніше почати навчання, щоб отримати професію сертифікованого косметолога. Ми відправимо вам програму та вартість навчання і, звичайно, у вас буде можливість отримати гарну знижку!

Не чекайте, поки час пройде. Почніть прямо зараз!

*Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Після закінчення курсу видається

Диплом Б'юті Бізнес-Школи

Переваги курсу

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

Ви будете вміти більше і краще за всіх

безцінні знання

Освоїте найактуальніші техніки перманентного макіяжу

ТЕХНІКА

Відпрацюєте техніки на моделях

ДОХІД

Увеличите доход за счет введения новых, востребованных техник в практику

Програма курсу

Зона 1

БРОВИ

Нижче наведений перелік технік, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації, з коротким описом:

 • Пудрові брови (також називається піксельною технікою, тіньовим розтушуванням, напиленням). Сенс цієї техніки полягає у створенні великої кількості дрібних точок, так званих пікселів, що в загоєному результаті дають легкий розподіл пігменту без щільного забивання в шкіру. В результаті, клієнт отримує максимально натуральний перманент брів, які візуально виглядають так, ніби їх підфарбували тінями або м’яким олівцем без чітких меж і з плавним переходом.
 • Комбінована техніка (волосок з розтушуванням). Більш складна техніка мікропігментування брів, оскільки потребує промальовування та укладки волосся так, щоб воно було максимально схожим на волоски брів клієнта. Після цього, простір між волосками злегка напилюється, що створює ще більш реалістичний вигляд брів. Брови в такій техніці виглядають натуральними й об’ємними.
 • Реалістичні брови (волоски, волоскова техніка). Одна з найпопулярніших, творчих і складних технік в мікропігментуванні брів. Вона полягає в промальовуванні найтонших волосків по заданому контуру брови, з урахуванням кількості та особливостей зростання волосків на бровах клієнта. Намальовані волоски по товщині та кольору максимально близькі натуральним. Але секрет майстерності не тільки в промальовуванні даних волосків, а й в тому яким чином майстер «вкладає» волоски в задану форму брови. Волоски можуть бути різної товщини та довжини, а також їх може бути різна кількість, тому в цій техніці дуже важливо навчитися працювати індивідуально з кожним клієнтом.
 • Брови Омбре (градієнт кольору). Одна з наймодніших технік виконання перманентного макіяжу брів. Особливість даної техніки – дуже м’який перехід кольору від головки до хвоста брови. Це можливо завдяки пошаровому укладанню пігменту технікою напилення. У загоєному вигляді, брови мають досить світлу голівку, яка плавно переходить в основний колір. Край брови при цьому м’який і повітряний, а нижню лінію, при бажанні, можна притемнити трохи активніше. Техніка дозволяє домогтися найреалістичнішої передачі кольору й об’єму.
 • Волосок 3D (волоскова техніка в 3D обсязі). Техніка полягає в промальовуванні волосків різної довжини та товщини, та використанні декількох відтінків пігменту для створення об’єму, та часткове застосування техніки розтушування для насичення кольором. В результаті, брови виглядають ще натуральнішими та більш об’ємними.
+
-

Зона 2

ОЧІ

Нижче наведений перелік технік, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації, з коротким описом:

 • Стрілка з розтушуванням. Особливістю цієї техніки є розмитий край стрілочки. В результаті, така стрілочка виглядає м’яко та ненав’язливо на повіці. Підходить як для молодих клієнток, так і для жінок більш зрілого віку. Перевагою такої стрілочки є те, що вона підходить під будь-яку форму очей і з її допомогою можна «відкрити» зовнішній куточок повіки. Техніка створює ефект димчастих очей.
 • Тіньова повіка. Головна особливість цієї техніки в тому, що вона візуально зменшує ефект навислої повіки, тому часто використовується в anti-age пігментації.
 • Класична стрілка. За допомогою такої стрілочки можна візуально скорегувати форму очей – зробити їх візуально більше, надати мигдалеподібну або східну загадковість. Залежно від показань і побажань клієнта, майстром вибирається потрібна форма лінії та і її напрямок. Перевага техніки в тому, що вона підходить для абсолютно будь-якої форми очей.
 • Стрілка з підведенням нижньої повіки. Таку стрілочку потрібно виконувати дуже м’яко та акуратно, щоб в результат не додав клієнтці вік або надмірну яскравість. Така стрілочка, як правило, виконується точково та за допомогою напилення у 1/3 зовнішнього куточка ока, сходячи нанівець до його центру. Верхня повіка заповнюється пігментом над лінією росту вій, нижня повіка – під лінією росту вій. Техніка надає оку візуальну яскравість і виразність.
 • Стрілка 3D. У цій техніці основний акцент – це колір. За допомогою такої стрілочки можна ефектно підкреслити свій колір очей, додавши відблиск потрібного кольору ближче до центру перманентної стрілочки або зробити легкий вихід кольорового пігменту.
 • Оксамитове розтушування – це універсальна техніка, що дозволяє імітувати котяче око, м’яку олівцеву стрілку та багато іншого. Ви навчитеся підбирати колірні рішення, пігменти для м’яких переходів і прогнозувати результат. Дізнаєтеся тонкощі та секрети побудови ескізу, а також медичні аспекти роботи на очах. Також опануєте постановку руки та навчитеся догляду після процедури.
+
-

Зона 3

ГУБИ

Нижче наведений перелік технік, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації, з коротким описом:

 • Акварельні губи (безконтурна техніка). Ця техніка виконується за допомогою пошарового розтушовування пігменту. В результаті мікропігментаціі виходить ніжний природний колір. Головне завдання цієї техніки – створення безконтурного легкого напилювання. Використовуються різноманітні колірні рішення, найголовніше – щоб на губах вони виглядали максимально розмитими. Візуально губи виглядають так, як ніби їх підфарбували блиском, об’ємними та красивими.
 • Помадний ефект. Ця техніка являє собою щільне заповнення всієї поверхні губ, починаючи від контуру, і закінчуючи слизовою губ. В результаті, клієнт отримує повністю пофарбовані губи на досить тривалий термін.
 • Нюдові губи. Як і в техніці акварель, нюдова техніка мікропігментування губ виконується методом пошарового напилення пігментом без чіткого вираженого контуру. Але для даної техніки використовуються максимально натуральні природні кольори від рожево-бежевих до персикових відтінків. У загоєному результаті губи набувають легкий природний відтінок.
 • Candy lips (Baby lips). Техніка виконується пошаровим нанесенням пігменту методом напилення. У цій техніці головне – використання натуральних бежево-рожевих кольорів, щільніше затемнення куточків губ, але без особливо вираженого контуру. За рахунок цього, світліший акцент буде зосереджений по центру губ, що створить ефект припухлості та візуальний обсяг. Візуально губи мають вигляд зацілованих, м’яких та об’ємних.
 • Губи Омбре (розтушування, градієнт). Техніка має на увазі поступове освітлення від контуру в середину складок. Ви робите плавний перехід кольору від більш щільного та яскравого, до природного кольору губ вашого клієнта. Спочатку опрацьовується контур, потім щільне розтушування від контуру. Виконується напилення, що плавно переходить у природній колір губ. Техніка дає візуальне збільшення губ, вони стають пухкішими та стильнішими.
+
-

Зона 4

ОБЛИЧЧЯ

Нижче наведений перелік технік, які ви можете вивчити в рамках курсу підвищення кваліфікації, з коротким описом:

 • Рум’яна. За допомогою техніки розтушування пігменту під шкірою обличчя в області рум’ян вводиться барвний пігмент. Тон відтінку буде залежати від цілей, які переслідуються нанесенням татуажу, наприклад, необхідність відкоригувати овал обличчя, «витягнути обличчя», зробити відтінок темнішим, створити ефект рум’янцю.
+
-

Зона 5

АРЕОЛА

 • Ареола грудей – естетичне дермопігментування.
 • Область застосування. Причина проведення процедури:
 • Розмір ареоли.
 • Колір (виразність ареоли сосків).
 • Нерівні обриси.
 • Оперативне втручання.
 • Вітіліго в області соска.
 • Ампутація молочних залоз.
 • Відсутність ареолярного комплексу.
 • Колористика пігментів, огляд голок і машинки для проведення процедури.
 • Збір анамнезу, інформаційна угода, протипоказання до проведення процедури.
 • Протокол проведення процедури з дермопігментування ареоли грудей.
 • «Постпроцедурний» догляд. Частота проведення корекції.
 • Грубі помилки, які допускаються майстрами при проведенні процедури (колір, машинка, глибоке введення пігменту).
 • Майстер-клас по відновленню ареоли грудей на моделі.
 • Відпрацювання техніки студентами на силіконових макетах і моделі.
+
-

Зона 6

ТІЛО

 • Камуфляж рубців і стрий – це процедура перманентного макіяжу, яка поліпшує зовнішній вигляд рубця або шраму за допомогою спеціальних пігментів природних відтінків. Для камуфляжу використовуються не менше трьох тонів пігментів, що дозволяє максимально наблизити колір оброблюваної ділянки до кольору навколишніх тканин і створює тривимірність візуального сприйняття шкіри.
+
-
оформити розстрочку

Дипломи

Як ми викладаємо

Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

Відгуки