Oберіть своє місто

Київ
Одеса

Хочете пройти навчання в розстрочку?

Замовте дзвінок і наш оператор проконсультує вас

Обробка стоп скальпелем

Тривалість курсу

2 дні

Місто

Одеса

Задати питання

Про курс

Доглянуті ноги також важливі, як і руки з манікюром, здорове волосся, обличчя без зморшок і висипань. Причому найчастіше це не просто питання естетики, а й здоров’я, комфорту, адже мозолі і гіперкератоз здатні значно затьмарити наше життя. Тому похід до фахівця з педикюру повинен бути таким же обов’язковим, як і до косметолога. Все частіше ми чуємо про апаратний педикюр. Ця техніка намагається витіснити існуючі методи чищення ніг. Однак відпрацювання стоп скальпелем все одно не втрачає своєї популярності. Абсолютно всі без винятку ПОДОЛОГ вміло звертаються з цим інструментом, що дозволяє підтримувати ніжки в належному стані.

Основні переваги роботи з ногами за допомогою скальпеля

Цей спосіб відпрацювання стоп ніколи не втратить актуальності, адже завдяки маневреності інструменту він дозволяє вирішити проблему локально, не зачіпаючи здорову шкіру. Особливо даний метод актуальний в подології, коли необхідно видалити шкіру на конкретній ділянці.

На курсі ви отримаєте важливі теоретичні знання і практичні навички:

 • дізнаєтеся що таке гіперкератоз і особливості його формування на нозі;
 • навчитеся розбиратися в видах інструменту, а також правильно підбирати ручку скальпеля в залежності від особливостей процедури;
 • дізнаєтеся як правильно здійснювати дезінфекцію свого робочого місця, а також прибирати його після процедури;
 • зможете проводити збір анамнезу;
 • давати призначення і рекомендації клієнтам по догляду після процедури.

Тривалість цього навчання всього 2 дні, тому не обов’язково проживати в Києві чи Одесі, щоб пройти його. Короткий термін дозволить зробити це і жителям інших міст, витративши мінімум коштів на оренду готелю. Також у вартість навчання вже входять витрати на обладнання, витратні матеріали. Тому нашим учням не потрібно витрачати час на пошук і покупку всього необхідного, ми зробили це за вас! А якщо мова йде про курси, де необхідно відпрацьовувати практику на моделях, наприклад “Протезування нігтьової пластини”, ми надаємо і моделей. Все що вам залишається – записатися до нас і взяти з собою змінне взуття, а також одяг.

Після нашого навчання зможете значно скоротити час, що витрачається на виконання педикюру і зведете до мінімуму його собівартість. Адже вийде заощадити за рахунок скорочення витрат ковпачків і кератоліков, також відпрацювання стоп скальпелем позбавить клієнта від неприємних і іноді навіть хворобливих відчуттів, які викликає тривала обробка насадками.

Також у нас можете записатися на дистанційний курс по ортоніксіі, що дозволить підвищити кваліфікацію подолога і відкрити для себе нові способи заробітку.

Навчання в Космотрейд – перший крок до успішного майбутнього

Записатися до нас – зробити вірний вибір. У нас працюють найкращі фахівці країни, а наші дипломи (українською та англійською мовами) котируються не тільки в Україні, але і Європі! Таким чином, закінчивши у нас навчання маєте всі шанси влаштуватися в елітний салон краси нашої країни або закордоном.

Також всі наші учні отримують приємні бонуси:

 • одноразова знижка на стартову покупку устаткування і професійної косметики;
 • спеціальні ціни на подальше навчання, адже ми знаємо, як важливо не просто освоїти нову професію, а й регулярне підвищення кваліфікації.

Щоб залишатися затребуваним фахівцем, необхідно постійно вдосконалювати свої знання та навички і ми з задоволенням вам допоможемо в цьому! Так практикуючі ПОДОЛОГИ можуть пройти у нас інноваційний курс “Біомеханіка стопи” і багато іншого.

Наші співробітники – фахівці з багатим досвідом роботи і викладання, завдяки чому вони з легкістю знайдуть підхід до кожного учня. Головна мета кожного викладача навчального центру Космотрейд – зробити з недосвідченого студента справжнього професіонала і вони вже багато років успішно справляються з цією місією. Саме тому наші випускники є затребуваними фахівцями елітних салонів краси та клінік України, а також Європи!

Знижка на покупку устаткування*

до 15%

Знижка на професійну косметику*

до 25%

*Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Після закінчення курсу видається

Диплом Інституту Подології Космотрейд

Переваги курсу

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

З вами працює понад 50 викладачів - експертів європейського рівня

ПІДТВЕРЖДЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Державна ліцензія МОН України. Навчання з видачею Свідоцтва Косметик (за Держ програмою)

ШЛЯХ У ЄВРОПУ

Випускники "Космотрейд" високо затребувані і працевлаштовуються в кращі салони і клініки України та Європи

БОНУС

Повністю забезпечуємо усіма витратними і методичними матеріалами, моделями для відпрацювання практики

Програма курсу

Модуль 1

Теоретична частина

 1. Гиперкератоз і його формування на стопі
 2. Види скальпельний ручок: OR-скальпель, порожнистий скальпель, 13 скальпель
 3. Правильний підбір скальпельний ручок для виконання процедури
 4. Стопи після процедури, призначення і рекомендації на будинок
+
-

Модуль 2

Практическая часть

 1. Дезінфекція і стерилізація інструментів і робочого місця
 2. Підбір скальпельний ручок для виконання процедури
 3. Підготовка робочого місця
 4. Огляд стопи моделі, збір анамнезу
 5. Опреденіе стадії і виду зроговіння, омозолелости, тріщин
 6. Відпрацювання практичних навичок обробки стоп з проблематикою гіпрекератоз, мозолі, тріщини на моделях + відпрацювання навику на апельсинах
 7. Прибирання робочого місця
+
-

Дипломи

Як ми викладаємо

Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

Відгуки