Oберіть своє місто

Київ
Одеса

Хочете пройти навчання в розстрочку?

Замовте дзвінок і наш оператор проконсультує вас

Протезування нігтевої пластини

Тривалість курсу

2 дні

Місто

Одеса

Задати питання

Про курс

Врослі нігті, зміна їх зовнішнього вигляду приносять не тільки естетичний, але і фізичний дискомфорт. Ця проблема негативно позначається на самооцінці, знижує працездатність і погіршує загальне самопочуття. Ортоніксія – сучасний метод, що дозволяє без операційного втручання вирішити проблему з вросшими нігтями за допомогою спеціальних пластин. У нас зможете освоїти цю актуальну професію всього за кілька днів, також в навчальному центрі Космотрейд може записатися на курси апаратного медичного педикюру, щоб надавати різноманітні послуги в даній області.

Актуальна професія для всіх бажаючих

Неправильно підібране взуття, травми або інші пошкодження можуть стати причиною вростання нігтя і навіть повної його втрати. Також часта проблема – розшарування, відшарування і порушення росту нігтя, через те що він не може подолати дистальний валик, що утворився в результаті занадто короткого підстригання або механічного впливу. Але сучасні методи дозволяють вирішити дану проблему швидко і практично безболісно. Протез забезпечує належну фіксацію і тиск нігтьової пластини, в результаті чого природний ніготь легко долає важку зону. Звичайно, хороші фахівці в цій галузі (ПОДОЛОГ) на вагу золота. Вони легко можуть влаштуватися працювати в елітну клініку або навіть відкрити власний кабінет.

Наші курси по протезуванню нігтьової пластини тривають всього 2 дні, але цього часу цілком вистачить, щоб учні отримали всі необхідні теоретичні знання і практичні навички.

Наші фахівці – практикуючі ПОДОЛОГИ з досвідом роботи понад 7 років. Вони відмінно вивчили як саму проблему і з власної практики знають як вирішувати завдання різної складності, так і легко зможуть донести інформацію до своїх учнів.

Під час навчання ви дізнаєтеся які причини і стадії вростання нігтів, методики і особливості різних коригувальних систем. Також навчитеся правильно організовувати своє робоче місце, підбирати інструмент і проводити дезінфекцію зі стерилізацією. Після нашого навчання зможете безболісно лікувати врослі нігті, встановлювати титанову нитку і проводити грамотну консультацію по догляду за проблемними нігтями в залежності від конкретного випадку.

Ці курси підійдуть для майстрів педикюру, а також людей, які бажають освоїти нову спеціальність. Також у нас можна записатися на онлайн семінар “Лікування грибкових захворювань ніг”, що дозволить надавати комплексні послуги.

Навчання в Космотрейд – квиток в успішне майбутнє

Подологія – важлива галузь медицини, що дозволяє не просто усувати дефекти стоп і нігтьової пластини, які порушують естетику ніг, але і лікувати серйозні проблеми, що доставляють фізичний дискомфорт! Протезування нігтьової пластини призводить до часткового або майже повного відновлення пошкодженого нігтя. Тому хороші фахівці в цій галузі дуже цінні і мають гідний заробіток.

Кілька причин записатися в центр Космотрейд:

 • по закінченню курсу ми видаємо диплом українською та англійською мовою, який котирується в Європі. Таким чином наші фахівці можуть вести практику не тільки в Україні, а й інших країнах;
 • в вартість навчання входить і ціна витратних матеріалів, використовуване обладнання, так що не доведеться окремо купувати матеріали. А це є запорукою комфорту і плідної роботи;
 • курси ведуть провідні фахівці України, що володіють багатим досвідом не тільки в свій спеціалізації, але і викладанні. Це справжні професіонали, які зможуть донести інформацію до кожного студента і обов’язково дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять;
 • знижка на обладнання та матеріали, що допоможе відразу стартувати в новій області;
 • якщо захочете підвищити кваліфікацію або пройти інші курси, наприклад “Ефективний керівник салону краси”, щоб відкрити власну справу, то вас чекає сюрприз у вигляді спеціальних цін на повторне навчання.

Тривалість курсу всього 2 дні, а значить його можуть пройти не тільки жителі Києва та Одеси, а й інших міст, витративши мінімум коштів на проживання.

Ми віримо, що краса врятує світ і робимо все щоб в beauty індустрії працювало більше справжніх професіоналів. У нас можете записатися на курси депіляції, перманентного макіяжу, трихології і багато іншого.

Знижка на покупку устаткування*

до 15%

Знижка на професійну косметику*

до 25%

*Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Після закінчення курсу видається

Диплом Інституту Подології Космотрейд

Переваги курсу

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

З вами працює понад 50 викладачів - експертів європейського рівня

ПІДТВЕРЖДЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Державна ліцензія МОН України. Навчання з видачею Свідоцтва Косметик (за Держ програмою)

ШЛЯХ У ЄВРОПУ

Випускники "Космотрейд" високо затребувані і працевлаштовуються в кращі салони і клініки України та Європи

БОНУС

Повністю забезпечуємо усіма витратними і методичними матеріалами, моделями для відпрацювання практики

Програма курсу

Модуль 1

Теоретична частина

 1. Протезування. Поняття. особливості нігтів
 2. Різниця та індивідуальний підбір системи протезування
 3. Взаємодія сучасних методик. Можливі з’єднання різних полімерів
+
-

Модуль 2

Практична частина

 1. Дезінфекція і стерилізація інструментів і робочого місця
 2. Підготовка робочого місця
 3. Визначення проблеми і доцільності протезування нігтьової пластини
 4. Підбір методів обробки, способів лікування і профілактики
 5. Підготовка і обробка нігтів перед процедурою
 6. Підбір індивідуальних засобів для протезування Unquisan, Оніхоліт
 7. Протезування з допомогою вставки, клина, пластини, як метод корекції врослого нігтя
 8. Відпрацювання практичних навичок протезування нігтів різними техніками і матеріалами на моделях
 9. Прибирання робочого місця
+
-

Дипломи

Як ми викладаємо

Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

Відгуки